back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Primátor Ondrej Kurbel: Dobrá správa od Slovenskej správy ciest

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Ondrej Kurbel, primátor mesta Sereď |  Slovenská správa ciest prostredníctvom vedúcej Odboru komunikácie potvrdila, že v zákonnej lehote neboli k vyhodnoteniu ponúk na prestavbu uzatvoreného mosta doručené žiadne námietky.

Vo verejnom obstarávaní sa o zákazku uchádzalo 8 spoločností, pričom jedna z nich bola vylúčená. Úspešným uchádzačom sa stala spoločnosť Doprastav a.s. Bratislava.

Celková hodnota zákazky ktorá vzišla z verejného obstarávania je 4 491 604,64 eur bez DPH.

Proces tak smeruje k podpísaniu zmluvy a následnému odovzdaniu staveniska.
Verím že sa veci konečne pohnú.

 

zdroj: FB/Ondrej Kurbel, primátor mesta Sereď
spot_imgspot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Odhad tam bil 10 a pýtajú 5 , čo je na tom spätne? Ci lepšie dat do 1 milióna a za rok si dáme repete?

    5
  2. 4,5 milióna eur pekný tunel čo tam stojí toľko EUR rad by som vedel železo pár domiešavacov partia pracovníkov bager čkd žeriav koberec asfaltu zábradlie 8 lámp neaka elektroinštalácia? Sila to bude asi aj z novým vlakom 😀 pár metrový most čo za komunistov by boli dovezené prefabrikáty a vybavené do 3 mesiacov sila hanba kam toto spejeme a dobre viem že o rok nic nebude ani € ani most dakujem …

    17
  3. Prečo ešte nemáte založenú stavebnú firmu a nestaviae mosty kľudne aj za náklady????

    Zrazu je tu koľko expertov na pozemné stavby. Nadávať vie každý ale čo keby ste nabudúce najskôr niečo dokázali.

    13
  4. Co vas všetkých do toho koľko to bude stáť.s vašich vackov to nejde tak tu nefrflite a neplačte.Budte rad ze sa vexi pohli,a ze bude hotovy pekny novy mostik seredsky.nejakych 50-ci uz -80 rokov vydrží ale to mi uz tu nebudeme.dobru noc mudrlanti a experti.

    7
  5. Žiadne termíny sa nikde neuvádzajú, len sa konštatuje, že proces smeruje k podpísaniu zmluvy 🙂

    1
  6. …a po dokončení dajú zákaz vjazdu nad 3.5 tóny a tovar do obchodov sa bude doručovať nadalej cez Dolnu Stredu….a z tej bude za chvíľu rusky tankodrom ako na Libave v Čechách…dam nato krk. Snáď sa toho starosta chytí a nenechá naďalej ničiť DS. Lebo potom sa zavrie most nad D1 v Dolke a všetko pôjde cez most v Seredi…A PO 2 ROKOCH ZASA NAOPAK….no,uvidíme. Hlavne nech sa to už začne robiť,lebo toto chodenie kolom dokola stoji za prd…No a k peniazom?? Keď niekomu dohodiť kšeft, chces nejakú províziu…to bolo,je a bude. To nie len na SK, to je v celom svete. A keby tam sedel hocikto a ponúknu mu províziu, URCITE by ju odmietol…ruku na srdiečko…čest výnimkám.

    2
  7. Prečo vidíte vo všetkom len to zlé, konečne sa postaví most . Čo by za to inde dali. Keď sa robí je zle aj keď sa nerobí je zle.Tak čo vlastne chceme?

    4
  8. Cukrovar 17. marca 2025, 0:16
    A z koho vačku to asi bude platené? To vám naozaj všetkým tupcom musia najprv peniaze dať na ruku aby ste následne z nich zaplatili dane štátu a až potom by ste si uvedomili, že tie peniaze v štátnom rozpočte ste zarobili vy pracujúci ľudia?

    5
  9. Ahoj no dúfam že sa to konečne podarí a most bude ako sľubuje primátor dúfam ze si nenasere do hubi ako sa to hovori držím palčeky 👍😄

  10. V HC bol most za vyše roka hotový a to aj s uzatvorením, prípravami a samotnými prácami až po otvorenie. Len v skurvenej feťáckej Seredi sa len rok rozhodujú či a ako začať. Tiež zháňali peniaze aj zhotoviteĺa atď. Žeby lepší primátor ??????????

    1
  11. V Hornom čepeni kedy daju opravit prechod cez kolaje? To by bolo tak za 2 mil . Keby tam byval primator tak už je hotovy.

  12. Anonym 17. marca 2025, 9:24
    A tebe nepríde trochu rozdiel, že do HC sa dalo vojsť jedine cez obchádzky cez Sereď alebo Piešťany?
    Naozaj to dávaš na váhu so situáciou v Seredi? Nemyslíš si že priorita toho mosta v HC bola proste vyššia ako nadjazdu v Seredi? Nebuď ako cukrovar !

    2
  13. anonym 9:24, most v HC patrí VÚC Trnava, most v Seredi štátu. Ešte si dosaď do toho konkrétne mená, kto je na čele VÚC a kto riadi tento štát. A budeš doma.

    1
  14. Most v HC predsa nezbúrali a nestavali nanovo. Trocha ho polepili, obmurovali, nafarbili a chvíľu zasa vydrží.

    1
  15. Hádajte ktorá stavebná firma zo Seredii sa určite ako subdodávateĺ na tom pekne nabalí a možno niečo aj niekomu z toho pojde na kávu ??? 🤔🤔🤣🤣🤣

  16. Ferenc pre Doprastav som pracoval ako živnostník. so stavbyvedúcimi sa dalo vseličo. Oni totiž podpisujú fakturi za prevedené práce

  17. Strašne komenty. Nič sa nerobi zle je,ide sa zle je,za koľko zle je. Čo tu trepete že je to moc tak prečo nerobíš v amazone za 200 ale dostávas 1500. Asi chces aj zarobiť. Robím v tomto fachu a je to adekvátna suma. A kidat na ľudí čo s tím nič nemajú je ľahké a hlavne od ľudí čo otom nemajú šajnu.

    3
  18. Na tej dočasnej lávke, či čo to bude pre peších, budem môcť ísť aj na bicykli, neviete?

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Sponzorované