back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Zlé vyhodnotenie situácie pri odbočovaní na križovatke spôsobilo ďalšiu nehodu – Objektívmi kamier Mestskej polície

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď | 23. video z preventívnej série dopravných nehôd zaznamenaných kamerovým systémom mestskej polície.

Pri tomto videu platí veta, ktorú uverejňujeme vždy na konci príspevku „Buďte pozorní, zodpovední a vždy radšej 2 krát prehodnoťte situáciu, než by ste mali spôsobiť nejakú dopravnú nehodu“.

V tomto prípade, vodič vozidla idúci po hlavnej ceste odbočujúci vľavo mal dať prednosť vozidlu prichádzajúcemu tiež po hlavnej ceste. Spôsobená dopravná nehoda vznikla iba zlým vyhodnotením situácie, ale našťastie si to odniesli iba plechy na vozidlách.

Veľmi málo stačí, aby došlo k nešťastiu. Sekundy rozhodujú! Buďte pozorní, zodpovední a vždy radšej 2 krát prehodnoťte situáciu, než by ste mali spôsobiť nejakú dopravnú nehodu a spôsobiť zranenie.

text: Mestská polícia Sereď
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Na prechode uz svietila chodcom cervena. Nesvieti vtedy uz signal na opustenie krizovatky vlavo a oproti cervena?

    1
  2. Nastavené je to dobre, ale keď je niekto farboslepý, tak to dopadne. Inak je možné, ako píše anonym 19.09, že už svietil signál na opustenie križovatky a smer od mosta má vtedy už červenú. Nasvedčovala by tomu aj tá čudná jazda vodiča idúceho od mosta, ktorý nielen že nevidel červenú, ale ani oproti idúce auto odbočujúce vľavo, lebo asi všelikam, len nie pred seba.

    1
  3. Kks tu sa riesia vsetky mozne scenare, ale ze podla pravidiel dat prednost v jazde vozidlu na hlavnej ceste kedze odbocujem dolava tak to nie.. sorry, ale tak to na cestach aj vyzera

    1
  4. Voľakedy sa to volalo ustanovenie o odbočovaní vľavo (Biele vozidlo ho porušilo!) Jednoduchá križovatka a jednoduchý záver, ovládať dopravnú vyhlášku a venovať sa jazde.

  5. Čierne auto malo zelenú. Krásne je to vidieť na semaforu. Keď prechádzal križovatku, tak začala blikať. Ale letel ako debil. Stačilo sa venovať riadeniu a nemusel nabúrať.

  6. DI- fakt úbohé, všimol si niekto, že keď idete od Hotela Hutník, teda od mesta na druhú stranu k Progresu/obch. dom Jednota, že keď naskočí pre chodcov zelená, tak nestačíte prejsť cez celý prechod, a už v dvoch tretinách-vám naskočí, teda zasvieti červená-a tiež to platí aj naopak keď sa ide opačne.-asi treba cez ten prechod-utekať-teda šprintovať-to je zle nastavené-alebo sa to nedá nastaviť!?-mal by sa už konečne niekto z kompetentných zamyslieť!.

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_imgspot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Sponzorované