back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

NDS v predstihu opravila mosty na D2 pri Lamači

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

NDS |MM|  Národná diaľničná spoločnosť v predstihu ukončuje opravné práce na mostoch na D2 pri križovatke Bratislava-Lamač. Za dva týždne sa podarilo zrealizovať obe etapy opráv mostných záverov. Od soboty (15.3.) tak motoristi budú môcť využívať úsek bez obmedzení.

Národná diaľničná spoločnosť 1. marca spustila opravné práce na dvoch mostoch D2 v križovatke Bratislava – Lamač. V záujme minimálnych dopadov na dopravu realizácia prebiehala v dvoch etapách. Najprv práce prebiehali v ľavom jazdnom pruhu, následne sa opravy presunuli na pravý jazdný pruh v smere do Bratislavy. S prácami boli spojené aj čiastočné obmedzenia.

Opravné práce mostov na D2 boli nevyhnutné a vyplývali z pravidelných kontrol stavu mostov v správe NDS. Práve mostné závery sú kľúčovou súčasťou mostov a estakád. Nachádzajú sa zväčša na začiatku a na konci mosta a slúžia na premostenie dilatačnej škáry medzi nosnou konštrukciou a oporou mosta alebo medzi dvomi dilatačnými celkami mosta. Opravy mostných záverov pri križovatke Lamač tak zvýšia dopravný komfort pre motoristov, znížia hluk z dopravy pre okolie a napomôžu predĺžiť životnosť mostných objektov.

 

spot_imgspot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Sponzorované